Web Analytics
İkinci El Mağaza Rafı - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

İkinci El Mağaza Rafı

İkinci El Mağaza Rafı

Elinizde bulunan rafları nereye satacağınızı bilemeyebilirsiniz. İkinci el mağaza rafı olarak Rafinoks mağazamız saha ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenilir çalışmalar yapılmaktadır. Şayet elinizde bulunan rafları aynı gün peşin ödeme ile satabilme imkanına sahipsiniz. Mağazada kullanmadığınız bütün rafları rafinoks olarak firmamıza hak ettiği değeri ile satın.

Rafinoks her çeşit ikinci el raf alımları yapan tamamen uzman birimler ile çalışan ve her rafa değeri doğru bir şekilde biçilmektedir. Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini 2. el raf alanlar olara bize satışını yapabilirsiniz. Mağazalarda kullanılan tüm raf çeşitlerini boşa bekletmek yerine kazanca çevirebilirsiniz.

2 El Mağaza Rafı Alanlar

Rafinoks eskiyen ikinci el durumunda olan bütün raf modelleri için en iyi fiyat teklifleri sunarak hak ettiği bedelin alınmasını sağlamaktadır. Mağazanızda gereksiz yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini alarak günlerce bekletmeden hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır. Satmak istediğiniz raf sistemleri kullanım durumu fark etmeksizin satın alabilecek firma Rafinoks olmaktadır. Sizleri haftalarca yada günlerce bekletmeden aynı gün araçlarımız ile gelerek eskiyen bu rafları satın alıyoruz. İkinci el mağaza rafı alanlar olarak alacağımız rafların kullanım durumu fark etmeksizin satın alımı yapılır.

2 El Mağaza Rafı Alanlar

İkinci El Mağaza Rafı Alan Yerler

Kullandığınız yada kullanım durumu olmayan mağaza rafının satışını firmamıza yapabilirsiniz. Rafinoks ülkemizin en büyük raf sistemleri üreticisi olup piyasada olan bütün ikinci el mağaza rafı alımlarını gerçekleştirmektedir. Mağaza rafları oldukça geniş kullanım amacına sahip olmasından oldukça kullanışlıdır. Rafları hurdacı tarafından alınmasındansa ikinci el mağaza rafı olarak satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Rafinoks satın alacak olduğu rafların kullanım durumuna bakmaksızın hak ettiği değeri vererek alımlar yapmaktadır. İkinci el mağaza rafları temiz yada yıpranmış olması sadece fiyatını belirleyici olacaktır. Saha birimlerimiz aynı gün adresinize gelerek kilo yada hacim fark etmeksizin peşin ödeme vererek alım yapar.

Elinizde ikinci el mağaza rafı bulunuyorsa piyasadaki en yüksek fiyatlar ile firmamıza satabilir ve aynı gün elinizden çıkartabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *