Web Analytics
İkinci El Raf Alan Yerler - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

İkinci El Raf Alan Yerler

İkinci El Raf Alan Yerler

Elinizde bulunan raf sistemlerini rafinoks ile aynı gün satabilirsiniz. İkinci el raf alan yerler arayışlarınızda Rafinoks depo ağır yük raf sistemleri, depo hafif yük raf sistemleri, çelik ve metal raflar, market ve mağaza rafları dahil bütün raf çeşitleri peşin ödeme karşılığında satın alınır. Firmamıza satacağınız raf sistemleri için kullanım durumu bakılmaksızın değerinde ve hızlı alımlar yapılabilmektedir.

Satmak istediğiniz raf sistemleri için İkinci el raf alan yerler olarak bize ulaştığınızda adresinize ücretsiz keşif aracı yönlendirilmektedir. Raflarınızın çeşitli özelliklerine göre fiyat teklifi yapılarak anlaşılması durumunda anında ödemeniz yapılarak ikinci el raf sistemleri araçlarımıza yüklenmektedir.

2 El Raf Alan Yerler

Eski yada kullanım durumu olmayan raflar için çoğu kişiler hurdacı aracılığı ile elinden çıkartmaktadır. Fakat bu durumda raf sistemleri hak ettiği fiyatları bulamamaktadır. Bir çok raf satan firma ve kişiler ile görüştüğümüzde en büyük problemin rafları bulunduğu yerden alınmaması olduğunu öğrenerek Rafinoks şirket araçları ile gelerek adresten raf alımları yapılmaktadır.

Elinizde bulunan ve acilen elden çıkartmak istediğiniz bu parçaları doğru firmaya satarak iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Tüm raf sistemleri çeşidi, malzemesi yada hacmi ne olursa olsun ikinci el raf alan yerler olarak satın alınmaktadır. Yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini alarak günlerce elinizde durmasındansa hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

2 El Raf Alan Yerler

İkinci El Raf Alım Satım

Rafinoks firmamız sadece raf sistemleri üzerine kendini geliştirmiş olup sıfır ve ikinci el raf alım satım işlemleri gerçekleştirmektedir. Her çeşit de raf en tecrübeli kişilerce doğru fiyatlar verilerek alınabilir. Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır. Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini 2. el olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alınan raf çeşitleri;

gibi bütün raf sistemleri tarafımızca değerlendirilir. Aynı gün peşin ödeme ile elinizdeki rafları hemen satabilir ve yenisi için bütçe sağlamış olabilirsiniz.

İkinci El Raf Alım Satım

Raf Alım Satımı Yapan Yerler

Raf sistemleri çok çeşitli olup tamamen amaca uygun olarak kullanılır. Ağır veya hafif yük yada market veya endüstriyel raf olarak birçok çeşidi olabilmektedir. Elinizde bulunan satmayı düşündüğünüz raf sistemi ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Rafinoks raf sistemleri olarak sektörün öncü firmalarından biri olmakta ve Türkiyenin en büyük raf üretim tesislerinden birine sahiptir.

Uzun yıllar sektör deneyimi, yaygın hizmet ağı ve güvenlik kurumsal çözümleri ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Eskiyen ikinci el durumunda olan bütün raf modelleri için en iyi fiyat teklifleri sunarak hak ettiği bedelin alınmasını sağlayabilirsiniz. İkinci el raf alanlar olarak da kendi araçlarımızla firmanızın önüne gelerek alım sürecini başlatıyoruz. 7/24 çağrı merkezi ile bütün raf çeşitlerini bize satabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *