Web Analytics
2. El Raf Sistemleri Alım Satım - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

2. El Raf Sistemleri Alım Satım

2. El Raf Sistemleri Alım Satım

Rafinoks elinizde bulunan bütün rafları aynı gün satın alır. 2. el raf sistemleri alım ve satım işlemleri gerçekleştiren firmamız tarafından hızlı çözümler alabilirsiniz. Ülkemizin en büyük ikinci el raf firması olan rafinoks her çeşit raf alımları gerçekleştirmektedir. Alım ve satım işlerinde tamamen uzman birimler ile hızlı ve güvenilir alışverişler gerçekleştirilmektedir.

İşletmenizde gereksiz yer kaplayan elden çıkartmak istediğiniz tüm rafları ikinci el olarak satın alıyoruz. Her raf kullanım durumuna göre değerlendirilir. İkinci el raf sistemleri için için işinde tamamen uzman birimler ile çalışarak en doğru fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

2. El Raf Alım Satım

Bir çok çeşidi bulunan raf modelleri hafif yük, orta yük ve ağır yük olarak da sınıflandırılmaktadır. İster raf satın ister raf satın alın, Rafinoks olarak her çeşit raflarda aynı gün alışveriş yapaiblirsiniz. Ülkemizin en önde gelen ikinci el raf işletmesi olan firmamız en yakın birimlerini yönlendirerek dakikalar içerisinde alışveriş imkanı sağlanır.

Elinizde ikinci el kullanmadığınız raf bulunuyorsa bunları en yüksek fiyatlar ile satma imkanına sahipsiniz. Size en yakın birimlerimiz hızlı bir şekilde adresinize gelerek elinizdeki parçaların değerini fiyat teklifinde bulunarak verecektir. Hak ettiği fiyatlar ile elinizdeki rafları satabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

2. El Raf Alım Satım

2. El Raf Satanlar

Rafinoks markamız her gün onlarca adresten 2. el raf alımlar yaparak fabrikalarımıza teslim etmektedir. Çeşitli işlemlerden geçen bu raflar yenisine oranla oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Firmamız ikinci el raf çeşitleri olarak, mağaza rafı, ağır yük rafı, depo rafı, dükkan rafı, market rafı, ofis rafı gibi çeşitlerde raf alımları yapmaktadır. Ebat, hacim yada sayı fark etmeksizin tüm rafları aynı gün Rafinoks olarak firmamıza satabilirsiniz.

2. el raf satanlar olarak her çeşit raf bulunan firmamızda yenisine nazaran oldukça uygun fiyatlar ile alım yapabilirsiniz. İşletmeniz için en uygun aradığınız rafı rafinoks olarak firmamızda bulabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile kısa sürede teslim yapılmakta olup hemen bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

2. El Raf Alanlar

Bünyemizde bulunan uzman birimler ile 2. el raf alanlar olarak ürünlerin de-monte yaparken iş akışını bozmadan oldukça dikkatli çalışıyoruz. Ekiplerimize ulaşarak kullanmadığınız rafları satmak istediğinizi belirttiğinizde sizlere bir kaç dakikada ulaşılmaktadır. Adresinize gelen birimlerimiz rafların kontrolünden sonra sizlere ikinci el olarak fiyatlandırmasını yapacaktır.

Firmamız tüm sahada raf alımlarını peşin ödeme ile yapmaktadır. Elinizdeki raflar çöpe atmak yerine firmamıza satarak kazançlı hale gelebilirsiniz. En iyi fiyatlar ile elinizdeki rafları satmak istiyorsanız 0216 441 28 53 ile firmamıza ulaşabilir ve hemen aynı gün ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *