Web Analytics
Çıkma Raf - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

Çıkma Raf

Çıkma Raf

Rafinoks firması olarak her çeşit çıkma olarak raf alım satım yapılır. Çıkma raf, sıfır alma fiyatlarına göre oldukça uygun fiyatları olarak piyasada kullanılmaktadır. Çıkma raf çeşitleri, depo ağır yük rafı, depo hafif yük rafı, çelik ve metal raflar, market ve mağaza rafları dahil bütün raf çeşitlerinde çıkma olarak alımlar yapılarak değerlendirilmektedir.

Elinizde bulunan rafı çıkma olarak satışını yapabilir ve değerini bilerek satabilirsiniz. Fazlalık olan rafları satın alabilecek olan rafinoks aynı gün adresinize gelerek hizmet vermektedir. Kullanım durumu fark etmeksizin raflarını durumu fiyatları belirlemektedir. Deneyimli olan Rafinoks firmamız tarafından tüm raf çeşitlerinde çıkma olarak değerlendirilerek satın alınır.

Çıkma Raf Alanlar

İş yerinde müşteri bölümü yada depo alanlarındaki rafları iş değişikliği yada yeni proje amacıyla satmak isteyebilirsiniz. Bir çok firma adrese gelmez yada vadeli ödeme teklifleri yapabilir. Çıkma raf alanlar olarak ekiplerimiz adresinize hiç bir ücret ödemeden geliyor ve tüm rafları peşin ödeme yaparak satın alınmaktadır. Raf konusunda uzmanlar ile çalışın ve hak ettiği fiyatlar ile elinizden çıkartma imkanına sahip olabilirsiniz.

Market, depo, arşiv, mutfak gibi her alanda kullanılan raflar çöpe yada hurdacı aracılığı ile elden çıkartmak yerinde daha kazançlı şekilde satabilirsiniz. Her çeşit raf alınan firmamızda aynı gün birimlerimiz adresinize gelerek çıkma olarak alımlar gerçekleştirir. Elinizde raf bulunuyorsa bir kaç resim paylaşarak bilgi verebilir ve değerini anında öğrenebilirsiniz.

Çıkma Raf Alanlar

Çıkma Depo Rafları

Depo bölümlerinde istifleme ve stoklama için kullanılan raflar oldukça çeşitlidir. Rafinoks olarak ikinci el depo rafı yada çıkma olarak satışını yapabilir ve aynı gün hak ettiği değeri alabilirsiniz. Raf alışverişi işlemlerinde sektörde en büyük problemin adresten alımlar yada adrese bırakmalar olduğunu tespit ettik. Firmamız satmak istediğiniz raflar için adresinize gelir ve anında ödemesini yaparak satın alır.

Ayrıca satın almak istediğiniz çıkma raf için de firmamız ile bağlantı kurarak elinizdeki rafları adresinizden alıyoruz. Peşin ödeme ile bütün raflar aynı gün değerlendirilerek alışveriş yapılabilmektedir. Rafların ödemesini alarak günlerce elinizde durmasındansa hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Aynı gün adresinize geliyor, ödemesini yaparak anında araçlarımıza yönlendiriyoruz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *