Web Analytics
İkinci El Raf Alanlar & Raf Alan Yerler - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

İkinci El Raf Alanlar & Raf Alan Yerler

İkinci El Raf Alanlar & Raf Alan Yerler

Mağazanızda yada depo da kullanmadığınız rafları aynı gün ikinci el raf alanlar olarak satabilir ve kazanca çevirebilirsiniz. Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır. Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini 2. el olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Raf alanlar olarak bir çok hizmet veren firma ile karşılaşabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken alıcının ne fiyat vereceği, ne zaman geleceği ve peşin mi çalıştığını öğrenmek olmalıdır. Zaten işletmenizde yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini alarak günlerce elinizde durmasındansa hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

2 El Raf Alan Yerler

Satmak istediğiniz raf sistemleri kullanım durumu fark etmeksizin satın alabilecek firma Rafinoks olmaktadır. Sizleri haftalarca yada günlerce bekletmeden aynı gün araçlarımız ile gelerek eskiyen bu rafları satın alıyoruz. Satın alınan raf çeşitleri olarak mağaza rafı, depo rafı, ağır yük rafı, dükkan rafı, market rafı, ofis rafı, hafif yük rafı gibi bütün çeşitler tarafımızca değerlendirilir.

İşletmenizde yapacağınız yenilikler olarak raf değişikliğine gidebilir ve elden çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda hurdacı arayışına girebilir fakat hurda olarak verileceğinden hak ettiği değerini alamayacaktır. Rafinoks eskiyen ikinci el durumunda olan bütün raf modelleri için en iyi fiyat teklifleri sunarak hak ettiği bedelin alınmasını sağlamaktadır.

İkinci El Endüstriyel Raf

Rafinoks ikinci el raf sistemleri firmamızda raf çeşitlerinde sayısal olarak yada hacim ebatları dikkate alınarak en iyi fiyat teklifleri ile alınır. Boyu, ebatı, hacmi, adeti hiç önemli olmadan yüksek fiyatlar ile elinizdeki ikinci el raf satmak istediğinizde değerini firmamızda bulacaktır. İkinci el endüstriyel raf alanlar olarak da kendi araçlarımızla firmanızın önüne gelerek alım sürecini başlatıyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman birimler ile ikinci el raf alanlar olarak ürünlerin de-montesini yaparken iş düzeninizi aksatmadan oldukça dikkatli olarak çalışıyoruz. Tüm sökümler bittikten sonra araçlarımıza yerleştiriliyor, peşin ödemenizi yaparak işletmenizden ayrılıyoruz. Sadece uzmanlık alanımız olan ikinci el raf sistemleri üzerinde çalışarak tüm atıl durumda olan raf çeşitlerini satabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *