Web Analytics
2 El Raf Alımı Yapan Yerler - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

2 El Raf Alımı Yapan Yerler

2 El Raf Alımı Yapan Yerler

Mağazanızda yada depo da kullanmadığınız rafları aynı gün 2 El Raf Alımı Yapan Yerler olarak satabilir ve kazanca çevirebilirsiniz. Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini 2. el olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. 2. el raf satarken dikkat edilmesi gereken alıcının ne fiyat vereceği, ne zaman geleceği ve peşin mi çalıştığını öğrenmek olmalıdır.

Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır. Kullanılmış raf alanlar olarak bir çok hizmet veren firma ile karşılaşabilirsiniz. Zaten işletmenizde yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini alarak günlerce elinizde durmasındansa aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

2 El Raf Alım Satım

Rafinoks eskiyen ikinci el durumunda olan bütün raf modelleri için en iyi fiyat teklifleri sunarak hak ettiği bedelin alınmasını sağlamaktadır. İşletmenizde yapacağınız değişiklerde olarak raf değişikliğine gidebilir ve bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda hurdacı arayışına girebilir fakat hurda olarak elden çıkartacağınızda hak ettiği değerini alamayacaktır.

Sizleri haftalarca yada günlerce bekletmeden aynı gün araçlarımız ile gelerek eskiyen bu rafları satın alıyoruz. Satın alınan raflar olarak mağaza rafı, depo rafı, ağır yük rafı, dükkan rafı, market rafı, ofis rafı, hafif yük rafı gibi bütün çeşitler tarafımızca aynı gün peşin ödeme ile sizlerden alınır. Satmak istediğiniz raf sistemleri kullanım durumu fark etmeksizin satın alabilecek firma Rafinoks olmaktadır.

2. El Raf Nereye Verilir

İkinci el endüstriyel raf alanlar olarak da kendi araçlarımızla firmanızın önüne gelerek alım sürecini başlatıyoruz. Rafinoks ikinci el raf sistemleri firmamızda raf çeşitlerinde sayısal olarak yada hacim ebatları dikkate alınarak en iyi fiyat teklifleri ile alınır. Satmak istediğiniz rafların ebatları hiç önemli olmadan yüksek fiyatlar ile elinizdeki ikinci el raf satmak istediğinizde değerini firmamızda bulacaktır.

Sadece uzmanlık alanımız olan ikinci el raf sistemleri üzerinde çalışarak tüm atıl durumda olan raf çeşitlerini satabilirsiniz. Bünyemizde bulunan uzman birimler ile 2 El Raf Alımı Yapan Yerler olarak ürünlerin de-montesini yaparken iş düzeninizi bozmadan oldukça dikkatli olarak çalışıyoruz. Sökümler bittikten sonra araçlarımıza yerleştiriliyor, elden peşin ödemenizi yapıyoruz. Tüm raflarınızı peşin ödeme karşılığında firmamıza satabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *