Web Analytics
İkinci El Raf Alan Firmalar - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

İkinci El Raf Alan Firmalar

İkinci El Raf Alan Firmalar

Elinizde bulunan rafları ikinci el olarak satabilirsiniz. İkinci el raf alan firmalar arayışlarınızda bir çok alıcı firma ile karşılaşmanız mümkündür. Rafları çöpe atmak yada depolarda çürümeye bırakmak yerine Rafinoks ile yüksek bedellerle nakite çevirebilirsiniz. Rafinoks her çeşit raf modelini en iyi şekilde alan ve değerlendiren firma olmaktadır.

İkinci el raf alan yerler olarak depo ağır yük raf sistemleri, depo hafif yük raf sistemleri, çelik ve metal raflar, market ve mağaza rafları dahil bütün raf çeşitleri peşin ödeme ile alınır. Raflar için en iyi teklifleri bu işte uzman olan firmalardan alabilirsiniz. Elinizde bulunan bu parçaları kazanca çevirmek için Rafinoks ile bağlantı kurabilirsiniz.

2 El Raf Alan Yerler

Eski yada kullanım durumu olmayan raflar için çoğu kişiler hurdacı aracılığı ile elinden çıkartmaktadır. Fakat bu durumda raf sistemleri hak ettiği fiyatları bulamamaktadır. Bir çok raf satan firma ve kişiler ile görüştüğümüzde en büyük problemin rafları bulunduğu yerden alınmaması olduğunu öğrenerek Rafinoks şirket araçları ile gelerek adresten raf alımları yapılmaktadır.

Elinizde bulunan ve acilen elden çıkartmak istediğiniz bu parçaları doğru firmaya satarak iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Tüm raf sistemleri çeşidi, malzemesi yada hacmi ne olursa olsun ikinci el raf alan yerler olarak satın alınmaktadır. Yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini hemen alarak günlerce elinizde durmasındansa hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

2 El Raf Alan Yerler

İkinci El Raf Alım Satım

Rafinoks hızlı ve değerinde fiyatlar ile alışveriş yapılmaktadır. Raf alım ve satım işlemleri uzun yıllardır aktif olarak çalışan şirketimiz her çeşit rafta alım yapmaktadır. Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır.

Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini İkinci El Raf Alan Firmalar olarak bizlere gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün peşin ödeme ile elinizdeki rafları hemen satabilir ve yenisi için bütçe sağlamış olabilirsiniz. Elinizde bulunan raf sistemlerini rafinoks ile aynı gün alımını yada satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Rafinoks ikinci el raf sistemleri olarak satın alınan raf çeşitleri;

  • Mağaza rafı
  • Arşiv rafı
  • Depo rafı
  • Hafif yük rafı
  • Ağır yük rafı
  • Dükkan rafı
  • Market rafı
  • Ofis rafı

Raf Alım Satımı Yapan Yerler

Raf sistemleri çok çeşitli olup tamamen amaca uygun olarak kullanılır. Raflarınızın çeşitli özelliklerine göre fiyat teklifi yapılarak anlaşılması durumunda anında ödemeniz yapılarak ikinci el raf sistemleri araçlarımıza yüklenmektedir. Satmak istediğiniz raf sistemleri için İkinci el raf alan yerler olarak bize ulaştığınızda adresinize ücretsiz keşif ekibi tam donanımlı olarak yönlendirilmektedir.

Uzun yıllar sektör deneyimi, yaygın hizmet ağı ve güvenlik kurumsal çözümleri ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Eskiyen ikinci el durumunda olan bütün raf modelleri için en iyi fiyat teklifleri sunarak hak ettiği bedelin alınmasını sağlayabilirsiniz. Ağır yük, orta yük, hafif yük yada market veya endüstriyel raf olarak birçok çeşidi olabilmektedir. Rafinoks firmamız sadece raf sistemleri üzerine kendini geliştirmiş olup sıfır ve ikinci el raf alım satım işlemleri yapılır.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *