Web Analytics
2. El Raf Satan Yerler - İkinci El Raf Sistemleri Rafinoks

2. El Raf Satan Yerler

2. El Raf Satan Yerler

Satmak ve elinizden çıkartmak istediğiniz bütün raf çeşitlerini satın alıyoruz. 2. el raf satan yerler olarak arayışlarınızda ihtiyacınız olabilecek tüm raf çeşitlerinin satışını yapıyoruz. İstanbul merkezli çalışan Rafinoks hafif yük, orta yük ve ağır yük raflarında satışlar gerçekleştirilmektedir. Geniş depo ve satış alanlarımız sayesinde binlerce çeşit raf modeli bulunmakta ve ikinci el olarak oldukça uygun fiyatlı satın alabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük ikinci el raf sistemleri alım satım işleri yapan Rafinoks bütün raflar için çalışma gösterir. Firmamıza satacağınız raf sistemleri için kullanım durumu bakılmaksızın değerinde ve hızlı alımlar yapılabilmektedir. Sürekli sahada ve satışını yapmak istediğiniz raflar için ekiplerimiz adresinizden alımlar gerçekleştirmektedir. Satmak istediğiniz raf sistemleri için İkinci el raf alan yerler olarak bize ulaştığınızda adresinize ücretsiz keşif aracı yönlendirilmektedir.

2. El Raf Alanlar

Tüm raf sistemleri çeşidi, malzemesi yada hacmi ne olursa olsun ikinci el raf alanlar olarak satın alınmaktadır. Gereksiz yer kaplayan yada proje değişikliği sebebiyle elden çıkartmak istediğiniz bütün rafları hak ettiği fiyatları ile alıyoruz. Yer kaplayan ve biran önce elden çıkartmak istediğiniz rafların ödemesini alarak günlerce elinizde durmasındansa hemen aynı gün ikinci el raf sistemleri rafinoks olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Rafnioks satın alacak olduğu tüm ikinci el raf çeşitleri için peşin ödeme yapmaktadır. Asla vadeli çalışmıyor ve raf kontrolleri için adresinize gelen ekibimiz tam donanımlı olmasından ötürü hemen alımlar gerçekleştiriyoruz. Bir çok raf satan firma ve kişiler ile görüştüğümüzde problemin rafları bulunduğu yerden alınmaması olduğunu öğrenerek Rafinoks şirket araçları ile gelerek adresten raf alımları yapılmaktadır. Aynı gün peşin ödeme ile elinizdeki rafları hemen satabilir ve yenisi için bütçe çıkarmış olabilirsiniz.

İkinci El Raf Alım Satım

Elinizde bulunan ve acilen elden çıkartmak istediğiniz bu parçaları doğru firmaya satarak iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. İkinci el raf alım satım işlerinde sadece uzman olan kişiler tarafından hizmet alımı yapabilir ve en doğru fiyatlar ile alışveriş sağlayabilirsiniz. Kullanmadığınız yada kullanılabilir olsada işinize yaramayan raf çeşitlerini 2. el olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Rafinoks firmamız sadece raf sistemleri üzerine kendini geliştirmiş olup sıfır ve ikinci el raf alım satım işlemleri yapılır. Her çeşit de raf en tecrübeli kişilerce doğru fiyatlar verilerek alınabilir. Türkiyenin en büyük raf üreticisi olan rafinoks binlerce çeşit raf üretimi, satışı ve alımı hizmetleri sağlamaktadır. İkinci el raf alan yerler arayışlarınızda Rafinoks depo ağır yük raf sistemleri, depo hafif yük raf sistemleri, çelik ve metal raflar, market ve mağaza rafları dahil bütün raf çeşitleri peşin ödeme karşılığında satın alınır.

İkinci el raf alım satım uygulanan raf çeşitleri;

  • Mağaza rafı
  • Depo rafı
  • Hafif yük rafı
  • Market rafı
  • Orta yük rafı
  • Ağır yük rafı
  • Dükkan rafı
  • Endüstriyel raf
  • Sanayi rafı
  • Ofis rafı

Raf Alım Satımı Yapan Yerler

Rafinoks firması olarak raflar konusunda hiç bir ayrım yapılmadan çalışıyoruz. Piyasada satın alınan raflar çeşitli işlemler ile bakımları yapılır. Ardından temiz olacak şekilde ikinci el raf olarak satışa konulur. Yeni rafın sıfır fiyatları oldukça pahalı olduğu bu dönemlerde ikinci el rafa yönlenebilir ve maksimum kazanç elde edebilirsiniz. Rafinoks raf sistemleri olarak sektörün öncü firmalarından biri olmakta ve Türkiyenin en büyük raf üretim tesislerinden birine sahiptir.

Ağır veya hafif yük yada market veya endüstriyel raf olarak birçok çeşidi olabilmektedir. Elinizde bulunan satmayı düşündüğünüz raf sistemi ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el raf alanlar olarak da kendi araçlarımızla firmanızın önüne gelerek alım sürecini başlatıyoruz. 7/24 çağrı merkezi ile bütün raf çeşitlerini bize satabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Yorum Yapın

Your email address will not be published.Required fields are marked *